Oferty pracy

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Opis stanowiska:

  • Praca na wydziale produkcyjnym przy obróbce tuszek i elementów drobiowych
  • Praca dwuzmianowa

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy, bez pośredników
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Oferty prosimy wysyłać na adres e-mail: alicja.siluszyk@sedar.com.pl lub składać w kadrach w siedzibie Spółki: Międzyrzec Podlaski ul. Radzyńska 3.

Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski –  woj. lubelskie.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Kilku letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki
  • Uprawnienia energetyczne grupy I i II
  • Umiejętność planowania, podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność pracy w grupie, inicjatywa i zaangażowanie.
  • Znajomość środowiska MS Office (Power Point, MS Excel)
  • Dodatkowym atutem będą:
  • wiedza z zakresu podstaw automatyki, chłodnictwa, procesów cieplnych

  • Nadzorowanie/koordynowanie pracy działu utrzymania ruchu oraz nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań w ramach usuwania usterek, wykonywania przeglądów urządzeń, planowania zadań prewencyjnych
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Tworzenie harmonogramów przeglądów i napraw maszyn i urządzeń
  • Współpraca z działami produkcyjno-magazynowymi
  • Uczestniczenie w planowaniu i odbiorach inwestycji technicznych oraz koordynowanie prac firm zewnętrznych w tym zakresie
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów i funkcjonowania działu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością realnego rozwoju kompetencji i posiadanej wiedzy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z niezbędnymi narzędziami pracy, w tym samochód służbowy,
  • Udział w projektach inwestycyjnych,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Pakiet socjalny: talony świąteczne, wczasy „pod gruszą”, dofinansowanie do zorganizowanego wypoczynku dzieci i młodzieży

Oferty prosimy wysyłać na adres e-mail: alicja.siluszyk@sedar.com.pl